Цьогоріч свої «атестати зрілості» на території Сокирянщини отримали 208 учнів 11-х класів

Шкільний випускний – унікальний день, тому що буває в кожного лише раз на все життя. Цьогоріч свої «атестати зрілості» на території Сокирянщини отримали 208 учнів 11-х класів, серед яких – 17 медалістів. Не зважаючи на те, що останні три місяці навчального року пройшли в умовах воєнного стану, успіхи педагогів та дітей – незмінні.

03 липня, попрощались зі своїм дитинством та завершили скромні паради випускних на Сокирянщині і вчорашні школярі опорного закладу «Білоусівський ліцей».

21 випускник, серед яких і володарі трьох «золотих» медалей, вже завтра обиратимуть нову стежину у житті та підкорюватимуть нові вершини.

Вітали із важливою подією винуватців свята директор опорного закладу «Білоусівський ліцей» Альона Гафінчук та староста Білоусівського старостинського округу Іван Якубовський. Вони побажали випускникам головного – мирного неба та міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та світлого майбутнього.

Дорогі випускники 2022-го року, для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Хай же двері, які ви оберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень!

Майте чітку громадянську позицію та вірте у краще!

У добру путь!