ЦВК зареєструвала другого кандидата у 204 окрузі

12 вересня Центральною виборчою зареєстровано другого кандидата у депутати у 204 одномандатному виборчому окрузі. Ним став голова Сокирянської районної державної адміністрації з 2003 по 2005 та 2010 2014 роки, голова Сокирянської районної ради 2006 – 2011 років, депутат Сокирянської райради Василь Васильович Козак. Народився Василь Васильович 15 травня 1959 року в селі Шебутинці Сокирянського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, магістр державного управління, радник голови правління  корпорації “Сварог Вест Груп”, безпартійний, проживає в селі Романківці Сокирянського району Чернівецької області, судимість відсутня, зареєстрований у ЦВК, як самовисуванець.

У виборчій програмі кандидата у депутати Василя Козака зазначається: «Я народився і живу в селі, що на Чернівеччині, і мені не байдужа доля моїх земляків. Добре знаю, які проблеми турбують жителів мого виборчого округу –  безробіття і як наслідок демографічна криза, низький рівень життя в районних центрах та селах.

Мій вибір – сильна, розвинута Україна, і у разі обрання мене народним депутатом України, маю намір розпочати відродження батьківщини саме зі свого виборчого округу.

Я йду на вибори тому, що знаю, як ці проблеми вирішувати – і вмію їх вирішувати. Довіру людей я буду здобувати конкретними справами, які змінять обличчя й життя нашого краю на краще.

Моя мета – відродження села.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 25 = 31