«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…»

28 жовтня вся країна відзначила День визволення України від нацистських загарбників. Навіть з плином часу ця дата залишається одним із найсвітліших споминів у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

З 25 по 29 жовтня в Сокирянському вищому професійному училищі проходив тиждень історії. Так, напередодні пам’ятного дня, в рамках тижня відбувся урок пам’яті на тему: «Хроніка визволення. День за днем…», який підготувала викладач історії – Михайлевська Г.Б. Під час уроку викладач прагнула розвинути в здобувачів освіти розуміння подій того страшного періоду в історії українського народу та викликати співчуття. Виховувала високу повагу до людей, які перенесли на своєму життєвому шляху важкі роки війни. Учні переглянули відеоролик, який присвячений Дню визволення від нацистських загарбників та вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих.

28 жовтня відбувся веб-квест «Дорогами перемоги», перегляд воєнної фото- та кінохроніки кіностудії О. Довженка, мета якого відтворити події Другої світової війни.

Тож ми завжди повинні пам’ятати про цю дорогу неоплатну ціну Перемоги і безсмертний подвиг наших солдатів.