У бібліотеках Вітрянки, Романківців, Михалкового та Вашківців проведені творчі звіти

В бібліотеках-філіях Сокирянської ЦБС продовжуються творчі звіти перед населенням, які є своєрідними майстер-класами працівників бібліотечних установ.

Бібліотека с. Вітрянка (зав. філією Гончар Світлана Іванівна) присвятила свій захід її величності Книзі під назвою «О, книго! Присвята богине!» На святі було багато цікавих сюрпризів для присутніх: це одвічно сварливі баби Параска та Палажка, вірші про книгу та бібліотекаря, сценки-мініатюри з Книжковою царівною,  Знайком та Незнайком. Звучала також пісня «Вітрянка» у виконанні її автора Горюк Людмили з Гринько Марією.

Літературно-краєзнавче свято «Зорепад романковецьких талантів» підготували бібліотечні працівники с. Романківці , яке вилилося у справжню шану і подяку рідному селу, яке викохало таких творчих, талановитих, працьовитих людей, яких сьогодні знають не тільки в селі але й далеко за межами країни. Гордістю села є музей К. Поповича.  Відеоекспозицію музею та заходів з відкриття меморіальної дошки пам’яті К.Ф. Поповичу представила заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи Урсатій Любов Михайлівна.

На святі звучали вірші про село, Василя Гандзія, пісні у виконанні Аліни Цуркан та музична композиція учениці Петра Федоровича Серотюка – Шевчук Олександри.

Свято «Хай святиться рід наш, сім’я і родина» стало завдяки зав. Бібліотекою-філією с. Михалкове Радевич Марії Петрівни дійсно родинним.

Адже учасниками та гостями цього свята були діти (учні 4 класу місцевої школи) їхні батьки, бабусі та дідусі. Багато теплих слів, гарних віршів та пісень, запальних танців адресували діти своїм рідним. Незвичайним подарунком для всіх присутніх була пісня у виконанні бібліотечного працівника «Я щаслива зроду».

Гостей, читачів бібліотеки с. Вашківці радо вітала зав. бібліотекою Голяк Ніна Іванівна на вечорі українських традицій «Згадаймо спадок нащадків».

Почесним елементом цього свята була скриня з вмістом якої, з традиціями, звичаями, обрядами присутніх ознайомила бабуся Галя  запрошеними та учасниками святкового дійства були і бабусі Попович Г.І. та Галущак З.І., ведуча Цибулько В.П. гарними піснями про українські обереги порадували присутніх Добровольська Тетяна, Анікеєва Настя та Василіка Катерина.

Вітаючи учасників заходів, які підготували та провели працівники бібліотечних установ начальник відділу культури Р.А. Горн та директор ЦБС В.І. Верега відзначили гарну підготовку, актуальність тем, активність учасників, майстерність та професіоналізм бібліотечних працівників.

Бібліотечні працівники висловлюють щиру вдячність за допомогу у підготовці і проведенні працівникам клубних установ сіл Вітрянка, Романківці, Михалкове, Вашківці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =