У Чернівцях члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення спілкувались з керівниками телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги Чернівеччини

У п’ятницю, 5 грудня, під час  робочої наради, яка проходила за участю членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, обговорено перехід місцевих каналів на цифрове мовлення, забезпечення роботи масмедіа в умовах війни та  впровадження суспільного радіо і телебачення. У роботі медійників взяли участь і керівники ТРО «Сокиряни». Під час зустрічі голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко розповів, що наразі важливо відновити національне мовлення на окупованих територіях, чим вони зараз і займаються.  Також пан Артеменко додав, що наразі в Україні заборонений показ 17- ти пропагандистських російських телеканалів, а 60-тьом російським журналістам заборонили в’їзд до нашої країни.

Наступним питанням, яке обговорили під час засідання , стали заходи  реорганізації обласних державних телерадіокомпаній. Наразі в Нацраді є пропозиція скоротити штат працівників в 4 рази і зробити телерадіокомпанію корпунктом Центрального державного телеканалу.

Не оминули увагою і питання переходу від аналогового до цифрового мовлення, який має відбутися 31 грудня 2015 року. Як відомо, на Буковині у 2011 році ліцензію на цифрове мовлення з існуючих телеканалів отримала лише Державна телерадіокомпанія. В той час, як телекомпанії, які вже більше 10 років працюють на цьому ринку, а саме ТРК “Чернівці” та ТВА ліцензій не отримали. Відтак вже наступного року вони ризикують залишитися без ефіру. Але разом з цим, в Нацраді виникла інша проблема – не всі населені пункти покриває цифра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 26 = 28