У Кельменецько-Сокирянському об’єднаному районному військовому комісаріаті розпочалася підготовка до проведення мобілізації

У Кельменецько-Сокирянському об’єднаному районному військовому комісаріаті розпочалася підготовка до проведення мобілізації, про ці заходи телерадіоорганізації «Сокиряни» розповів комісар Олександр Зайончик. Зокрема, військові комісаріати області перевели на розклад та штат воєнного часу.
«Ми проводимо лише підготовку до мобілізації. Наше законодавство вимагає від нас здійснити низку заходів перед поставкою відповідних ресурсів до військових частин. Здійснюється оповіщення людей, які приходять на доукомплектування. З ними ми проводимо заняття, щоб навчити їх військовій справі. Також буде здійснено перевірку стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, у сільських радах, підприємствах та установах з метою уточнення ресурсів», – повідомив Олександр Маркович, пряма мова:
Між тим, зранку близько 10 чоловіків у міжрайонному військкоматі записалися у ряди добровольців, щоб у разі необхідності захищати Україну. Серед них були і чоловіки, і хлопці, деякі взагалі не служили в армії. Усіх бажаючих у військкоматі поставили на облік. За необхідності всім, хто записався, прийде повістка.

  1. інна коментує:

    молодці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 78 = 82