У лісівників Сокирянщини дійсно свято!

14 січня, у день вшанування пам’яті святителя Василія Великого – одного з отців Церкви та найбільш шанованих святих, на території Ломачинецького лісництва відкрили та освятили новозбудовану капличку.

Її спорудженням опікувався постійно директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН і кожен працюючий намагався внести свою часточку у таку величну спільну справу.

Церемонію відкриття та освячення провів настоятель Галицького печерного Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрит Амвросій разом з багатьма представниками православного духовенства.

«Як тільки було прийнято рішення адміністрації та колективу ДП «Сокирянське лісове господарство» побудувати ще одну капличку, церква відразу ж його підтримала. Адже там, де повноцінний освячений храм, там завжди особлива Божа благодать, а Господь завжди чує всі молитви та відповідає на них. Люди, які прийшли сьогодні, отримали рідкісну можливість взяти участь в історичній події – народженні Божого храму. Прекрасно, що він збудований не кимось зверху, а з ініціативи і коштом самого підприємства», – зазначив у своїй проповіді владика Амвросій.

Двері цієї ошатної дерев’яної споруди будуть відчинені постійно, щоб працівники лісництва, чисельні гості могли зайти, помолитися, поставити свічки за своїх близьких, знайомих.

«Впевнений, що новозбудована капличка стане гарним і важливим доповненням до тих чисельних об’єктів, що продовжують зводитись на території Сокирянського лісгоспу і Ломачинецького лісництва зокрема. Вона буде окрасою і осередком духовності лісівників, а також місцем, де зможе зупинитися кожен подорожній, адже знаходиться вона поряд з автодорогою. А на великі церковні свята сам особисто приїжджатиму сюди для участі у літургії», – зауважив сьогоднішній іменинник, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь ГОНЧАР.

Так приємно усім було вітати з Днем Ангела нашого ініціативного, ділового, добротворного керівника саме у такому місці і з нагоди таких урочистих подій. Божої благодаті! Нових добрих справ!