У міській раді відбулось засідання постійних комісій

Сьогодні, 18 листопада, відбулось засідання постійних комісій Сокирянської міської ради.

Зокрема, провели роботу: постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

В ході засідання депутати розглянули та обговорили ряд питань порядку денного, які запропоновано винести на чергову двадцять другу сесію.

Відтак, народні обранці заслухали проєкти рішень про: звіт міського голови щодо діяльності виконавчих органів міської ради у 2022 році; присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини»; внесення змін до бюджету громади на 2022 рік;  затвердження плану діяльності Сокирянської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік і стратегій розвитку закладів освіти громади тощо.

Окрім того, детально вивчено питання зі сфери земельних відносин.

Розглянуті членами постійних комісій проєкти рішень рекомендовано винести на розгляд чергової двадцять другої  сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.