У міській раді відбулись засідання постійних комісій

25 січня, відбулись засідання постійних комісій Сокирянської міської ради. В ході роботи депутати розглянули та обговорили питання, які пропонується винести на розгляд чергової двадцять четвертої сесії. Участь у засіданні постійних комісій взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керівники профільних підрозділів міської ради.

Зокрема, відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

На порядку денному розглянуто проекти рішень, які стосувалися: внесення змін до кількох програм, які діють на території Сокирянської територіальної громади; присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини»; затвердження старост у двох округах громади; внесення змін до бюджету Сокирянської громади на 2023 рік; затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування міської ради на 2023 рік та ряду інших питань, які стосувалися об’єктів комунальної власності, сфери земельних відносин.

Відтак, розглянуті членами постійних комісій питання рекомендовано винести на розгляд чергової двадцять четвертої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.