У п’ятницю, 14 серпня, відбудеться сесія Сокирянської районної ради
15698_html_1428f309

Відповідно до розпорядження голови Сокирянської районної ради Василя Козака від 11 серпня,  на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 14 серпня 2020 року в залі засідань райради  о 11.00 годині відбудеться 22 пленарне засідання    районної ради  VІІ скликання.

На розгляд  позачергової сесії районної ради  виносяться  питання про виконання районного бюджету за перше півріччя 2020 рік, а також про внесення змін  до цьогорічного кошторису. На розгляді у народних обранців також буде затвердження Схеми планування території Сокирянського району.

Планують призначити іменні стипендії обдарованій молоді та внести доповнення до районної комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота».

Також депутати розглянуть інші нагальні проблеми.

У зв’язку із карантинними обмеженнями на 22 сесію  запрошені тільки голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів за окремим списком та представники засобів масової інформації.

Засідання постійних комісій відбудеться 14 серпня о 10.00 в залі засідань Сокирянської районної ради.

Також у райраді повідомили, що в ході організації пленарного засідання будуть дотримані всі необхідні умови – температурний скринінг присутніх, дезінфекція, особистий захист.