У Сокирянах було проведено перші в нашому районі змагання з вуличної силової гімнастики

У Сокирянах набирає обертів новий для нашого регіону вид спорту,  запозичений зі Сполучених Штатів Америки, який загартовує фізичну спритність та витривалість сучасної молоді, а саме вулична силова гімнастика або стріт воркаут. Цією дисципліною можуть займатися всі бажаючі, оскільки для неї непотрібно якогось вартісного обладнання, а вистачає лише турніків, яких вдосталь на шкільних майданчиках та прибудинкових територіях багатоквартирних домів.

23 серпня 2014 року на території спортивного майданчику Сокирянської загальноосвітньої школи  №1, було проведено перші в нашому районі змагання з вуличної силової гімнастики, де могли взяти участь всі бажаючі. Даний захід організував наш земляк, спортивний активіст з Романківців – Юрій Лєкарь.

Як розповів Юрій, даним видом спорту він особисто займається вже третій рік, бере участь в змаганнях по містам України та є членом спортивної команди міста Кам’янця-Подільського, яка виступає на різного роду заходах, пропагандуючи здоровий спосіб життя та заняття спортом. Також, він прагне розвинути  цей спорт вдома, на Сокирянщині, тому заручившись підтримкою заступника голови райдержадміністрації Банчука Богдана Миколайовича та директора ЗОШ №1 Босак Лілії Миколаївни, організував спортивні змагання, які за основну мету мали демонстрацію та просування вуличної силової гімнастики серед  молоді Сокирянщини.

Змагання було поділено на два етапи. На першому етапі, фрістайлі, за три хвилини учасники Замчинський Олексій з Білоусівки та Проскурін Ігор з Романківців виконували різноманітні силові елементи на перекладині, показуючи свою особисту майстерність.

На другому етапі –  це виконання базових силових вправ, змагалися п’ятеро спортсменів. Всі вони виконали три вправи: підтягування на перекладені з гирею масою 16 кг , яка закріплювалася на поясі спортсмена за допомогою атлетичного ременя, віджимання на бруссях з гирею 32 кг та вихід на дві руки на перекладині. Кількість виконаних повторювань в кожній вправі додавалася і склала загальну кількість очок учасника. Отже, серед виконавців базових силових вправ, перше місце зайняв сокирянець Алєксєєв Андрій, який набрав 50 очок, друге місце, з 35 очками посів житель м. Сокиряни Савтюк Максим, а третє – романківчанин Проскурін Іван, який в сумі набрав 34 очки.

Привітаємо наших земляків з їх успіхом у змаганнях та побажаємо, не покладаючи рук, просувати цей чудовий вид спорту серед молоді, а владі всіляко їм допомагати.

 

Андрій Заремський

  1. кормань футбол коментує:

    фігня це все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 82 = 90