У Сокирянах побили журналіста

Безкарність та вседозволеність  зграї осіб,  наближених до Сокирянського міського голови,  породжує все нові злочини,  навіть проти представників засобів масової інформації. Вслід за погрозами ці «жителі олімпу» вже почали переходити до конкретних справ: проникають на приватну власність, дозволяють собі рукоприкладствувати, що буде далі?

Інцидент стався вчора, 30 серпня, близько 22 години ночі. Директор телерадіокомпанії «Сокиряни»,  а по сумісництву і голова районної організації Всеукраїнської спілки журналістів України Ростислав Бузило прибув на запрошення жителів масиву «Станція» до плодового саду, посадженого  в межах міста Сокиряни, що належить найближчому оточенню пана Сокирянського міського голови ( сам він також не приховує, що має частку в цьому саду, оформлену на підставних осіб). За твердженням станцівчан вночі товариш мера Борис Швець, більше відомий в кримінальних колах як «Беба», мав намір проводити оприскування плодових насаджень. Жителі станції, в свою чергу, мали намір не допустити порушення чинного законодавства, а для фіксації та висвітлення запросили журналістів. Відтак близько 22 години, до в’їзду до саду під’їхав трактор з бочкою, слідом за ним Борис Швець у супроводі адвоката. Спілкувався з чисельними присутніми юрист, і намагався довести, що обробіток цього масиву, поряд з житловими будинками є цілком законним. Всі присутні вели себе толерантно та виважено, а журналіст проводив відеозйомку. Тим часом Борис Швець зателефонував, ймовірно, своєму  товаришу – меру, принаймні, його ім’я звучало  під час телефонної розмови, тож Ростислав Бузило підійшов до нього ближче та намагався зафільмувати цей діалог, що, в свою чергу, досить розлютило Бориса Швеця і він без попередження накинувся на журналіста: нецензурно висловлювався, намагався вибити з рук відеореєстратор та вдарив творчого працівника. Це все відбувалось на очах у чисельних присутніх.

Відтак жителі масиву «Станція» викликали  працівників поліції та місцевого управління держпродспоживслужби, які оперативно прибули на місце події та все ретельно задокументували. Відтак Борис Швець представив препарати, якими планував проводити оприскування саду, у останніх вже закінчився гарантійний строк використання.

Тракторист, який мав надавити послуги по обробітку саду, сам повідомив, що не зареєстрований як підприємець, і допомагає пану  Швецю  з безкорисливих мотивів. Кого дуримо? Себе?