У Сокирянах вандали нищать майно спортшколи (ФОТО)

З розпачем розповів журналістам радіо «СОК ФМ» директор Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи Федір Блинду про негативну тенденцію, яка зводить нанівець копітку працю всього колективу навчального закладу.

«Щороку напередодні травневих свят за допомогою комунальників міста ми відновлюємо дерев’яні лавочки на Сокирянському стадіоні. Однак вже через кілька днів картина знову стає жахливою – молоді люди, яким ніде провести час, показують свою силу, ламаючи дерев’яні бруски. Намагався переконувати молодь, що це все  – для них, адже якщо не ремонтувати лавочки на спортивній споруді, вже через рік не буде навіть де присісти під час футбольного матчу, або змагань. Однак,  все марно», – скаржиться Федір Васильович.

«А нещодавно взагалі в мене опустились руки, – продовжує знаний тренер:  поряд з новим спортивним залом вандали, забавки заради, методично розбивають бетонну огорожу. Знімаючи її та кидаючи на землю. Намагались вночі чергувати, однак не змогли впіймати правопорушників. Знову і знову меншає бетонних конструкцій».

Прикро, адже спортивна школа вже давно стала візитівкою Сокирянщини, тут проходять міжнародні турніри та змагання, а гості з захватом милувались прекрасними умовами,  створеними для наших діток. То ж які причини такого вандалізму? Бажання похизуватись перед однолітками чи нашкодити владі або керівництву спортшколи?  Шановні хулігани, схаменіться. Направте свою енергію в потрібне русло, і краще зробіть щось корисне для себе і для громади. Невже сила є, то розум не потрібен…