У Сокирянській колонії відбувся «День відкритих дверей»

12 червня 2014 року в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) для засуджених та їх рідних адміністрацією установи та спостережною комісією Сокирянської райдержадміністрації на чолі із заступником Безкупським Петром Петровичем та членом спостережної комісії району Григорівським Василем Семеновичем було організовано «День відкритих дверей».

Головною метою проведеного заходу є зміцнення соціально-корисних зв’язків засуджених, а також забезпечення участі громадськості у процесі виправлення та ресоціалізації осіб, які утримуються під вартою. Рідні засуджених в черговий раз отримали нагоду поспілкуватись із своїми близькими та з керівництвом виправного закладу.

Зокрема, під час перебування гостей на території колонії заступник начальника установи по соціально-виховній та психологічній роботі підполковник внутрішньої служби Віталій Грабовський розповів присутнім про умови тримання та особливості відбування покарання засуджених в даній установі. Окрім того, родичі засуджених мали змогу отримати відповіді на запитання, які виникли під час візиту.

Після офіційної частини гості оглянули гуртожитки, де проживають засудженні, ознайомилися з умовами проживання, відвідали їдальню, де скуштували хліб та страви, виготовлені руками самих засуджених. Відвідувачі побували також у клубі установи, бібліотеці, перукарні, православному храмі та молитовному будинку.

У Сокирянській колонії проведення дня відкритих дверей вже стало традиційним заходом, що спрямований на зміцнення соціально-корисних зв’язків між засудженими та їх близькими, забезпечення належної ресоціалізації  осіб, які знаходяться в місцях позбавлення волі, а також висвітлення діяльності пенітенціарної установи в цілому.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

dendverej2 dendverej3 dendverej4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

87 + = 90