У Сокирянській виправній колонії проведено конкурс на кращий службовий кабінет

9 квітня 2014 року з метою стимулювання персоналу соціально-психологічної служби до облаштування службових кабінетів, розвитку ініціативності та обміну передовим досвідом, в Сокирянській виправній колонії (№ 67) відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області проведено огляд–конкурс «Кращий службовий кабінет начальника відділення соціально–виховної та психологічної служби установи 2014 року».

В даному конкурсі прийняли участь усі службові кабінети начальників відділень соціально-виховної та психологічної служби виправної колонії незалежно від виду структурної дільниці, в якій розташований кабінет.

Огляд-конкурс проводився шляхом відвідування членами комісії службових кабінетів начальників відділень та здійснення оцінки за попередньо встановленими критеріями.

Підведення підсумків заходу проведено за участю усіх членів комісії та учасників конкурсу. За підсумками конкурсу найкращим службовим кабінетом та, як наслідок, переможцем визнано кабінет начальника відділення соціально-психологічної служби № 2, капітана внутрішньої служби Небесного Івана Івановича.

Наказом начальника Сокирянської виправної колонії на оперативній нараді при керівництві установи переможцю оголошено подяку та нагороджено відповідним дипломом.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

DSCN3722

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 2 =