У Сокирянській виправній колонії проводять дистанційні судові засідання

У Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) встановлено та підключено мобільну систему відеоконференцзв’язку, яка дає можливість проводити судові слухання за участю засуджених безпосередньо на території колонії.

З метою застосування прогресивної норми законодавства, на території  Сокирянської колонії  обладнано два спеціальних приміщення, встановлено новітнє технічне устаткування для проведення судових засідань у режимі «Онлайн». Працівники відділу інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації здійснюють постійний контроль за якістю зображення, звуку та  інформаційної безпеки.

Система успішно пройшла тестування та випробування перед введенням її в експлуатацію. Дане устаткування дає змогу проводити судові слухання за участю засуджених не виїжджаючи за межі установи, що дає можливість проводити судові засідання у встановлені терміни  та без затрат часу та коштів на етапування засуджених. Всього, з моменту запуску зазначеної системи  в Сокирянській виправній колонії вже проведено 10  судових засідань.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 32 = 33