У Сокирянській виправній колонії відзначили День Перемоги

З метою піднесення ролі героїчних традицій народу України в організації процесу виправлення осіб, які утримуються в Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№67) та гідного відзначення 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби в період з 7 по 9 травня 2014 року проведено ряд науково-просвітницьких заходів.

Так,  7 травня 2014 року в актовій залі установи проведені урочисті збори на які були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни та співробітники колонії. На чолі з начальником Сокирянської колонії полковником внутрішньої служби Геннадієм Мартинюком працівники установи від щирого серця привітали захисників вітчизни, та подякували героям за їх вагомий    внесок у майбутнє Українського народу.

На наступний день, 8 травня, за участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу в колонії проведено уроки пам’яті, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни. Священнослужителями в приміщеннях Православної Церкви та молитовного будинку Євангельських Християн-Баптистів проведені панахиди за загиблими. В бібліотеці установи відкрито експозицію, яка ілюструє історичні події військового часу,  де засуджені мали змогу ознайомитись з історією його плинності.

У всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби проведені лекції та виступи на тему: «Друга Світова війна – ніщо не забуто, ніхто не забутий…».

9 травня в установі відбувся конкурс тематичних стінних газет, який був  проведений серед всіх відділень соціально-виховної та психологічної служби. Переможцем конкурсу визначено відділення соціально-виховної та психологічної служби № 3, яке очолює  капітан внутрішньої служби Іван Небесний.

Не обійшлось в той день і без спортивно-оздоровчих заходів. Серед засуджених, на території колонії  були проведені товаристські змагання з волейболу. Піся закінчення змагань команду переможців нагородили грамотами та пам’ятними подарунками від адміністрації виправного закладу.

 

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

vetsvk1 vetsvk3 vetsvk4 vetsvk5 vetsvk6 vetsvk7 vetsvk8 vetsvk9 vetsvk10 vetsvk11 vetsvk12 vetsvk13 vetsvk14

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 3 =