У Сокирянському історичному музеї проводяться дні відкритих дверей
музей

З 18 по 21 травня Сокирянський історичний музей організовує для відвідувачів дні відкритих дверей. Акція створена для того, щоб познайомити всіх охочих з музейними експонатами та багатою і захоплюючою історією рідного краю.

Поринути у світ далекого і близького минулого, збагнути витоки нашої історії і сучасної дійсності, подивитися численні експонати, зібрані головним чином у Буковинсько–Бессарабському краї, відвідувачів запрошують зали: археології, історії ХІХ – ХХ століття, етнографії, а також виставкова зала, де створені можливості для проведення зустрічей і конференцій, навчань, тематичних заходів, і тимчасових виставок.

Зазначимо, що історичний музей Сокирянської міської ради створений за рішенням Сокирянської районної ради 28 вересня 2011 року. Музей знаходиться на території панського маєтку поміщика Петра Миколайовича Лішина. Постійні експозиції розповідають про історію краю, починаючи з часів появи перших поселенців на території нинішнього міста Сокиряни і закінчуючи знаменними подіями сучасності.

Всі бажаючі можуть долучитись до історичних глибин Сокирянського краю завітавши до музею та відвідавши його непересічні експозиції.