У Сокирянському ВПУ пройшла поетапна кваліфікаційна атестація

28 вересня 2022 року в Сокирянському вищому професійному училищі пройшла традиційна після проходження виробничої практики поетапна кваліфікаційна атестація, яка є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії. Атестацію складали здобувачі освіти групи 51 інтегрованої професії «Кухар; кондитер» (майстер виробничого навчання О.П.Затушевська, класний керівник В.А.Урсатій). До поетапної атестації були допущені всі здобувачі освіти, які закінчили курс теоретичного і практичного навчання та закріпили отримані в училищі знання і навички на виробничій практиці базових підприємств області.

Поетапна кваліфікаційна атестація проводиться по закінченню кожного періоду (етапу) навчання, результатом якої є визначення відповідності рівня кваліфікації, яка відповідає вимогам професійних характеристик і включає в себе самостійне виконання навчальних перевірочних робіт за спеціальністю, передбачених програмами виробничого навчання, оцінку їх якості, виявлення на засіданні комісії фактичного рівня знань, умінь і практичних навичок з професійної підготовки.

Всі здобувачі освіти продемонстрували високий рівень професійних знань та вмінь, відповідальність, творче натхнення, креативність. Представлені страви відрізнялись яскравою презентацією та необхідними смаковими якостями.

В презентаційних роботах перетиналися українські національні традиції та сучасні європейські напрямки: борщ український з пампушками, солянка, вареники, завиванці, галушки, деруни, риба запечена, паста по-італійськи, капуста та перець фаршировані за болгарською рецептурою, м’ясо хрустке з сметанковим дрессінгом, картопляна запіканка, дорадо з соусом тартар та інші страви й десерти. Свої творчі здібності, розвинуті у стінах училища, учні втілили у приготовлених стравах.

Компетентна комісія у складі голови комісії – Корчинської Світлани Петрівни, голови Сокирянського споживчого товариства, заступника голови – Бужака Івана Миколайовича, директора Сокирянського ВПУ; членів комісії – Яковини Л.Г. – заступника директора з НВР, Гуцану О.О. – старшого майстра, Швець О.І. – викладача спецдисциплін, розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, рівень теоретичних знань та прийняла рішення про присвоєння здобувачам освіти групи 51 інтегрованої професії «Кухар; кондитер» кваліфікації кухаря третього розряду. Учнями пройдено ще один крок до професіоналізму! Вітаємо та бажаємо шедевральних страв, нових корисних рецептів, високих оцінок за старання і невпинної праці. Готуйте з любов’ю і успіх чекає на вас неодмінно!