У Сокирянському ВПУ стартував Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти

22 листопада 2021р. в Сокирянському вищому професійному училищі стартував Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти у рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

З 22.11.2021 року по 26.11.2021 року заплановано проведення Тижня професійної (професійно-технічної) освіти з метою підвищення професійної компетентності педагогів у рамках плану науково-методичної роботи, розвитку пізнавальної і творчої активності учнів, мотивації здобувачів освіти до побудови успішної кар’єри, популяризації робітничих професій серед молоді та дорослого населення та з метою покращення іміджу професійної (професійно-технічної) освіти.

У рамках тижня відбудуться цікаві заходи та важливі події для галузі професійної (професійно-технічної) освіти. Зокрема, учнівська молодь братиме участь у вебінарах, майстер-класах, екскурсіях та лекціях.

Серію подій підготували також класні керівники, куратори та майстри виробничого навчання. Крім того, деякі центри створили роз’яснювальні відеоролики про професії.

Розпочався тиждень з проведення години спілкування «Моя формула успіху». Саме для організації виховного процесу, метою якого є створення сприятливого середовища для виховання і зростання підлітків, виховання гармонійно розвиненої особистості, здатної досягнути значного успіху у житті були розроблені та запропоновані до уваги всіма класними керівниками та кураторами закладу різні форми та методи проведення заходу. Здобувачі освіти активно брали участь у бесідах, рольових іграх, тестуваннях, переглянули презентації та відеофільми. Це допомогло їм пізнати і усвідомити власні сильні і слабкі сторони, виробити уміння цінувати себе як унікальну і неповторну особистість, розвивати собі уміння самовдосконалюватися, самостверджуватися, самовиховуватися і самореалізуватися.