У Сокирянському вищому професійному училищі – відбувся професійний тиждень

Професійний тиждень – це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв’язків між теоретичними знаннями й виробничим навчанням та є можливим шляхом їхнього вдосконалення. Колективна методична робота майстрів виробничого навчання й викладачів професійного циклу є найбільш ефективною. Доказом цьому є тиждень професії «Кухар. кондитер», який пройшов у Сокирянському вищому професійному училищі з 18 по 22 жовтня.

Майстер виробничого навчання групи № 47 Алла Дімітрова та куратор групи №19 «Т» групи Швець О.І. організували виставку-ярмарок борошняних кулінарних виробів «Осінній вернісаж», де був запрошений міський голова Василь Козак. Він мав змогу скуштувати смаколики та був вражений якістю випічки. Ярмарок викликав велику кількість позитивних емоцій серед учнів та викладачів, які виступили в ролі покупців.

Викладачі спецдисциплін Орися Кушнір та Оксана Швець ознайомили учасників заходу, присвяченого тижню кухаря з відомими українськими кулінарами, відкрили секрети кухарських можливостей та переглянули презентацію на тему: «Цікаві та маловідомі факти про Червоний гід Мішлен».

Учні групи № 51 та майстер виробничого навчання Олександра Затушевська представили виставку «Мистецтво карвінгу», де створювали вироби, використовуючи інноваційні технології приготування та оздоблення, поділилися ідеями карвінгу фруктових та овочевих композицій.

Викладач спецдисциплін Анастасія Нагірняк провела нетрадиційний урок теоретичного навчання у групі № 49, з використанням різноманітних інноваційних методів.

За добросовісну, сумлінну працю та високий професіоналізм грамотами були нагороджені майстер виробничого навчання Алла Дімітрова та викладач спецдисциплін Оксана Швець.

Бажаємо всім вам нескінченних цікавих ідей та креативності в роботі, творчого натхнення і високих досягнень!