У територіальних ЦОПах за зверненнями буковинців надано 80,2 тис. адміністративних послуг
norma-internacional-de-auditoria-701-mini-700x364

З початку 2020 року у територіальних центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Чернівецькій області буковинцям надано 80260  адміністративних послуг.

Нагадаємо, що нині на Буковині функціонують 13 Центрів обслуговування платників, де від фахівців податкової служби регіону можна отримати консультаційні, інформаційні та адміністративні сервіси і послуги. З їхнім місцем розташування та графіком роботи, можна дізнатись за гіперпосиланням: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Крім того, з повним переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області можна ознайомитись на вебсайті ДПС у Чернівецькій області у рубриці: →Головна→Діяльність→Адміністративні послуги: https://cv.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/administrativni-poslugi-golov-upr-dfs

Також, у податковій службі Буковини наголошують, на період карантину прийом відвідувачів територіальних ЦОПів здійснюється лише за наявності у клієнтів засобів захисту від респіраторних захворювань та з обмеженою кількістю одночасного перебування людей у приміщеннях відокремлених пунктів реєстрації, в залежності від кількості працюючих робочих місць (на 1 працівника 1 відвідувач).

Зокрема, податківці наполегливо рекомендують  платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби та наполегливо радять використовувати низку безкоштовних електронних сервісів,  які діють на вебпорталі ДПС України (https://www.tax.gov.ua./).

Наприклад, в електронному сервісі «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua) платники можуть отримати повний спектр  адміністративних послуг.

Також наголошуємо, платники можуть отримати необхідну інформацію про результати роботи ДПС, а також  багато іншої актуальної податкової інформації  підписавшись на сторінки в соціальній мережі Фейсбук ДПС у Чернівецькій області за посиланням: https://www.facebook.com/tax.chernivtsi/?epa=SEARCH_BOX, а також Тelegram-канал ДПС за посиланням https://t.me/tax_gov_ua де автоматично отримають всі новини та іншу необхідну інформацію.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області