У Вашківцях підключено першого абонента до швидкісної мережі Інтернет

Впродовж останніх років чи не найважчою проблемою для провайдерів телекомунікаційних послуг було забезпечення якісним та швидкісним доступом до всесвітньої мережі Інтернет абонентів у віддалених сільських населених пунктах. Відтак, через розбудову оптично-волоконних магістралей ПАТ «Укртелеком» частково вдається вирішувати цю проблему.

У п’ятницю, 12 грудня, за участю керівника цеху телекомунікаційних послуг №7 Чернівецької філії ВАТ «Укртелеком»  Олександра Госика було запущено високошвидкісний широкосмуговий доступ до мережі Інтернет та підключено  першого  абонента – місцеву сільську раду.  Як повідомив телерадіоорганізації Олександр Госик, відтепер орган місцевого самоврядування Вашківців  може користуватись Інтернетом,  швидкість якого  більше 20 мегабіт, причому сигнал подається провайдером по звичайній телефонній ліні. Розбудовано оптоволоконну  магістраль виключно за кошти ПАТ “Укртелеком” та за активної співпраці з керівником органу місцевого самоврядування Вашківців Валерієм Романенком. Установча плата для сельчан така ж, як і в місті –  1 грн.,  а також  абонентський модем з WiFi за 1 грн., та ТВ приставка – 1 грн.

 1. Паша Чумак коментує:

  Просто КРАСУНИ!!! Це вже хороший крок до цивілізації))
  ДАй Бог щоб зі швидкістю, а особливо стабільністю все було так, як обіцяють!!!

 2. Артур коментує:

  Поки абонентів мало зі швидкістю буде все пучком, а лиш тільки назбирається пару десятків абонентів все умре як і в нас в Сокирянах вмерло. Особливо ввечері буде срака!

 3. Артур коментує:

  Я сиджу на Інтертелекомі, менше 3 мегабіт ще не було швидкості і не жалкую. Це того шо в Сокирянах Інтернелкомо ніхто не користуєця. У сусіда укртелеком, вночі буває швидкість до 10 міт, но перериваєця часто, а ввечері гірше чим Київстар. А у мене все пучком.

  • Фін коментує:

   А тепер скажи скільки ти платиш за той інтертелеком у місяць? там безліміт вроді до 250 грн. а тут за гривню підключення, 100 грн в місяць, плюс якшо хочеш і телебачення можна.

 4. Олег коментує:

  коли вже зро[censored]ть нормальний 100мбітний інтернет в районі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 7 =