У відділі ДПтС України в Чернівецькій області відбулася нарада за підсумками проведення комплексної перевірки Чернівецького СІЗО прокуратурою області

          24 червня 2014 року у приміщенні відділу ДПтС України в Чернівецькій області відбулася нарада за підсумками проведення комплексної перевірки прокуратурою Чернівецької області Чернівецького слідчого ізолятора.

Керував нарадою начальник відділу ДПтС України в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук. Також на нараді був присутній старший прокурор обласної прокуратури з питань нагляду за додержанням законів Віталій Балакін та керівний склад Чернівецького СІЗО.

В ході наради особлива увага приділялася питанням законності поміщення взятих під варту осіб, додержання строків їх тримання в СІЗО, своєчасності етапування засуджених зі слідчого ізолятора до виправних колоній при набранні вироком законної сили, додержання вимог режиму різними категоріями ув’язнених, їх матеріально-побутового забезпечення і медичного обслуговування. Окрім того, учасники наради обговорили порядок вирішення адміністрацією слідчого ізолятора заяв або скарг в разі їх надходження.

Підсумовуючи розглянуті питання щодо покращення діяльності установи, учасники наради визначили також подальші пріоритети роботи у майбутньому.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

vidnarprok2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 22 = 23