Урожай збираємо і про наступний дбаємо
212-2121

На масивах, де земельні паї орендує ТОВ «Сварог Буковина», тривають осінні польові роботи. Так, у середині вересня приступили до збирання врожаю соняшника, який у цьому сезоні вирощено на полях Братанівки, Вашківців, Волошкового. В перші дні працювало на обмолоті цієї цінної олійної культури три агрегати, відтак задіяли ще два. Висока продуктивність праці механізаторів, які весь світловий день працюють на осінніх жнивах сучасними комбайнами, дозволить справитись із завданнями в короткі строки. Зібраний урожай досушується і надійно зберігається на елеваторі станції Вашківці.

Не забарилися жнива і на площах, де вирощено сою (Олексіївка, Лопатів). Маємо відповідну техніку, досвідчених трудівників, які її обслуговують, тож урожай сої буде зібрано вчасно, без втрат та збережено.

Серед найважливіших осінніх робіт є також сівба озимих культур. Площу пшениці під урожай 2022 року плануємо збільшити в порівнянні з цим сезоном на 70 відсотків. В кращі строки і з дотриманням всіх вимог агротехніки вже засіяно цією культурою майже 300 гектарів. Як і в попередні роки, технологи виробництва забезпечать все, щоб кожен гектар і наступного сезону був високоврожайним, щоб отримати запрограмовану віддачу головної хлібної культури.

З боку керівництва ТОВ «Сварог Буковина» робиться все необхідне, щоб своєчасно та в повній мірі розрахуватись із орендодавцями за паї, які згідно договорів маємо в оренді. Зокрема, власникам земельних часток видаємо зерно, цукор, борошно, а бажаючі отримують розрахунок за свої паї коштами. При потребі у нас є можливість надавати людям також певні послуги.

Василь Петрович КОЗАК,

агроном ТОВ «Сварог Буковина»