В чемпіонаті Сокирянського району з футболу знову два лідери

12 тур минулими вихідними пройшов на футбольних полях Сокирянщини.

Так,  у Романківцях зустрічались місцеві футболісти і гості з Сербичан. Матч виявився цікавим і напруженим. Сильнішими були господарі, які забили чотири м’ячі у ворота суперника. Гості ж відповіли лише одним. Підсумок 4:1 на користь романківчан.

Не менш напружний був матч у Михалковому, куди завітав лідер – колектив з Корманя. Ще в дебюті зустрічі господарі вийшли вперед, але їх перевага не була довгою, через кілька хвилин корманчани забили у відповідь. Перший тайм так і закінчився. Дивлячись на те, що обом командам потрібна була перемога, другий тайм пройшов на зустрічних курсах. На кожному клаптику поля завжди точилася боротьба за м’яч і перевагу у грі, що інколи проявлялося надмірними емоціями. Тим більше крім футболістів зустрічались і, мабуть, найбільш галасливі вболівальники з усіх команд району, які дуже бурхливо підтримували свої команди. В середині другого тайму суддя призначив пенальті у ворота гостей, михалківчани його вдало реалізували. В свою чергу корманчани зі штрафного зрівняли рахунок. Під кінець зустрічі михалківські футболісти знову вийшли вперед і здавалось отримали перемогу. Але з цим були не згідні гості, які  в компенсований арбітром час вирвали нічию. Отже, рахунок 3:3.

Третій матч туру мав відбутись у Шебутинцях, але колектив з Білоусівки не з’явився на гру. Їм зарахована технічна поразка 3:0.

Отож, за два тури до завершення чемпіонату у  турнірній таблиці знову два лідери – Романківці та Кормань мають по 28 очок. У Шебутинців – 26 очок, Михалкове – 21, а Сербичани та Білоусівка по 12.