В ДУ «Сокирянська виправна колонія (№67)» відбулися заходи присвячені до Дня захисників і захисниць України

14 жовтня вся Україна відзначає День захисників і захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Божої Матері. Так, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу, формуванню духовно-моральних якостей у засуджених, в державній установі «Сокирянська виправна колонія (№67)» з урахуванням карантинних обмежень, у всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби установи проведено інформаційно-просвітницькі та історико-патріотичні заходи, присвячені до Дня захисників і захисниць України.

Також персонал установи приєднався до акції «Слова вдячності захисникам України». Працівники підрозділів установи виступили з привітанням до захисників України. За участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного та психологічного відділу установи із засудженими проведено тематичний урок на тему «День захисника України». В православному храмі та молитовному будинку, які розташовані на території установи 14 жовтня відбулись панахиди за загиблими та молебні за захисниками України.

Керівник установи полковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк виступив з привітальними словами до особового складу. За мужність та проявлений патріотизм в складні для країни часи, учасникам ООС (АТО) з числа персоналу установи врученно цінні подарунки.

Проведення подібних заходів відіграє важливу роль у збереженні українських традицій серед засуджених та зміцненні патріотичного духу, формуванні духовних та моральних якостей серед осіб, які тимчасово ізольовані від суспільства та знаходяться в місцях позбавлення волі.