В гарну днину, в добрий час із Різдвом вітаєм вас…

Різдвяна зірка на небо вийде,

Малий Ісусик до дітей прийде.

Малий Ісусик, Божа Дитинка,

Буде Святвечір, буде ялинка.

Буде колядка в кожній хатині,

Настане втіха в усій Україні.

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та отримувати за них подарунки.

5 січня у ЗДО «Суничка» с. Василівка відбулася музична розвага «Різдвяна зірка» за участю педагогів та вихованців садка. Лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання, колядки. Справді святковий настрій вирував у закладі під час усього дійства.

Метою цього заходу було: сприяти розвитку пізнавальної активності дітей, збагачувати враження про явища суспільного життя, створити сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про народні зимові свята та розвивати у дітей дошкільного віку стійкий інтерес до української народної культури, виховання духовності і формування естетичної свідомості дошкільників в процесі ознайомлення з народним святом Різдвом Христовим та Колядою.

Діти з задоволенням приймали участь у розвазі, вживалися у ролі колядників. Колядників гостинно зустріла Господиня – вихователь ЗДО Госик Т.В. Діти з радістю і натхненням виконували колядки, які вони заздалегідь старанно вивчали з керівником музичним Гнатчуком П.А.  В цілому атмосфера сприяла підвищенню святкового настрою, виникненню почуття радості від участі у чарівному святі Різдва Христового.

Колектив ЗДО «Суничка» с. Василівка вітає малих та дорослих з Різдвом Христовим! Бажаємо всім миру, достатку, Божої любові! Живіть щасливо! Будьте всі здорові!