В ході наради відділу освіти обговорено низку питань стосовно реалізації освітнього процесу на території Сокирянської громади

20 травня, в режимі онлайн, відбулась нарада, під головуванням начальника відділу освіти – Галини Рябко, спільно з директорами закладів загальної середньої  та позашкільної освіти, заступниками директорів з навчально-виховної роботи Сокирянської міської ради. Серед важливих питань формування та діяльності освітнього процесу Сокирянської громади, зокрема, учасники зустрічі обговорили організацію дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Сокирянської міської ради.

Детально розглянуто і питання стосовно роботи сайтів закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Як зазначається, функціонування інформаційних сторінок, забезпечить знаходження важливої та необхідної інформації щодо діяльності освітніх закладів Сокирянської міської ради.

Особливу увагу члени наради приділили питанню щодо організації проведення національного мультипредметного тестування. Нагадаємо, що у 2022 році Національний мультипредметний тест, створений на заміну традиційного зовнішнього незалежного оцінювання.

В ході наради, учасники обговорили і питання : про організацію проведення капітальних та поточних ремонтів закладів освіти; про підписку періодичних видань на II півріччя 2022 року, а також, про виконання освітніх програм закладів загальної середньої освіти за 2021-2022 навчальні роки.

По завершенню наради всім керівникам надано відповідні рекомендації та доручення.