В Кельменцях відбувся фінал обласних літніх сільських спортивних ігор 2014 року

7 вересня, на районному стадіоні в Кельменцях відбувся фінал обласних літніх сільських спортивних ігор 2014 року.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова оргкомітету, голова Кельменецької районної державної адміністрації Сергій Буняк, радник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Віктор Затірка, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, голова обласної ради профспілки працівників агропромислового комплексу Михайло Серецький, голова Чернівецької обласної організації ВФСТ «Колос» Петро Івасюк, заступник голови Кельменецької районної ради Анатолій Горобець та Кельменецький селищний голова Валентин Твердохліб.

З добрими побажаннями до учасників змагань та гостей звернувся голова Кельменецької районної державної адміністрації  Сергій Буняк, також він запропонував вшанувати пам’ять загиблих у АТО, що триває на Сході України

Слово мав і начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, який нагородив грамотою голову ВФСТ «Колос» Сокирянського району Василя Семеновича Григорівського .

В свою чергу голова обласної ради профспілки працівників агропромислового комплексу Михайло Серецький нагородив від своєї організації директорів спортивних шкіл, голів районних осередків ВФСТ «Колос». Продовжував вручати нагороди і  Голова Чернівецької обласної організації ВФСТ «Колос» Петро Івасюк.

Щирими оплесками зустрічали глядачі збірні команди районів товариства «Колос» Чернівецької  області під час святкової ходи.

Понад 300 спортсменів з 11 районів області змагалися в різних видах спорту. Проявити себе можна було як на легкоатлетичних доріжках, так і на ігрових майданчиках, за шашковими дошками та ін. Програма заходу складалася з таких видів: армспорт, волейбол, футбол, змагання спортивних сімей, легкоатлетичний крос, настільний теніс, перетягування канату, шашки.

Сокирянщина була представлене не у всіх видах, але змогла отримати нагороди в тих видах, в яких брали участь наші спортсмени.

У легкій атлетиці  Мартинюк Ігор з села  Олексіївка – посів перше місце на дистанції 1000 м з результатом 2.41.18

У армспорті  сокирянці посіли друге командне місце. Вадим Лєньков з с.Білоусівка має перше місце у ваговій категорії 90+ ; Олександр Колмаков з м.Сокиряни –  друге місце у ваговій категорії до 70 кг; Мудрик Руслан с.Олексіївка –  четверте місце, вагова категорія 90+.

У перетягуванні линви сокирянські богатирі також отримала друге командне місце. Честь нашого району представляли  Олександр Гиков, Олександр Тацій, Сергій Ясніцький, Юрій Нараєвський, Віталій Богач, Андрій Заремський , Руслан  Мудрик.

У змаганнях спортивних  сімей  –  родина Лисяних посіла четверте місце.

Всі учасники спортивного дійства отримали задоволення від захопливого колективного змагання та багато позитивних емоцій.

Переможці та призери змагань в особистому і командному заліку нагороджені грамотами, медалями та кубками від обласної організації ВФСТ „Колос”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + = 19