В пенітенціарних установах Чернівецької області проведено практичні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних подій, характерних для весняно-літнього періоду

З метою запобігання пожежам та іншим надзвичайним подіям, які можуть виникнути на об’єктах установ виконання покарань Чернівецької області, 19 травня 2014 року в Чернівецькому слідчому ізоляторі та Сокирянській виправній колонії № 67 відбулися практичні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних подій, характерних для весняно-літнього періоду.

За задумом навчань, відпрацьовувалися дії особового складу  у випадку виникнення пожежі на території установи. В ході заходу персонал Сокирянської колонії та Чернівецького СІЗО прибув на місце події вчасно, з відповідним протипожежним інвентарем. Перш за все, співробітники добровільної пожежної дружини (з числа персоналу установ) знеструмили будівлі, які, за легендою, становили епіцентр пожежі. Після цього полум’я було повністю загашено за допомогою вогнегасників. В результаті злагоджених дій  працівників умовні пожежі на території  установ виконання покарань були локалізовані та ліквідовані.

           

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =