В райдержадміністрації обговорено комплекс заходів запобігання випадкам травмування та загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період

Першочергові заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району обговорено на нараді за участю профільних служб, яку провів  перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко.

Звертаючись до керівників профільних служб району, Олексій Сергійович наголосив на необхідності вжиття максимально можливих заходів аби запобігти випадкам травмування або загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період та особливо під час новорічно-різдвяних свят.

Наразі погода не сприяє безпеці, невеликий шар снігу прикрив тонкий лід, що може спричинити нещасні випадки. Тому від злагодженої роботи всіх дотичних служб залежить життя та здоров’я мешканців району, а надто дітей.

Отож в ході наради розроблено чіткий план заходів та дано конкретні доручення щодо недопущення виникнення будь-яких ускладнень. Зокрема, буде проведено серед учнів навчальних закладів району роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил техніки безпеки під час перебування на канікулах. Задля запобігання випадкам травмування та загибелі людей на водних об’єктах, районному відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій доручено провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання правил техніки безпеки під час перебування на льоду. А головам міської, сільських рад району запропоновано надати перелік місць де будуть проводитись обряди освячення води на свято Водохреща та забезпечено чергування медиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 84 = 93