В районі створено Штаб з координації дій та логістико-інформаційний центр з підтримки військовослужбовців, які перебувають на сході України, та членів їх сімей

З ініціативи першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сергійовича Бойка створено районний Штаб з координації дій та логістико-інформаційний центр з підтримки військовослужбовців, які перебувають на сході України, та членів їх сімей.

Штаб створено з метою надання всебічної допомоги жителям району, які виконують свій громадянський обов’язок зі збереження територіальної цілісності держави. До сфери його діяльності входить збір та постачання безпосередньо до місць постійної дислокації військ речей першої необхідності, продуктів харчування, спецодягу та засобів особистого захисту військових. Окрім того, проводиться робота з вивчення потреб сімей солдатів для забезпечення їх максимального матеріального, соціального та морального захисту, надання всебічної допомоги та підтримки.

Координатором роботи Штабу є Бойко Олексій Сергійович – перший заступник голови Сокирянської районної державної адміністрації, контактний телефон – 0963552570.

Відповідальна особа –  Захарова Альона Анатоліївна, контактний телефон – 0978601399.

Звертаємось до всіх сімей, чиї рідні перебувають в зоні антитерористичної операції на сході України, з будь-яких питань щодо надання допомоги чи підтримки звертатись за вказаними вище контактними телефонами.

 

 

Відділ з питань внутрішньої політики,

зв’язків з громадськістю та організаційної роботи

апарату райдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 9 = 11