В рамках місячника благоустрою та санітарної очистки на Сокирянщині пройде День довкілля

Організацію та проведення Всесвітнього Дня довкілля  та місячника санітарної очистки і благоустрою було обговорено сьогодні на нараді, яку провів заступник голови райдержадміністрації Богдан Банчук.

Зокрема, в ході наради обговорено проведення весняної толоки в райцентрі та залучення до неї підприємств та організацій міста. Як зазначив Б. Банчук найчастіше виникає проблема прибирання парків, скверів та урочищ на території райцентру та населених пунктів. Тому на разі стоїть завдання раціонального розподілу територій прибирання задля їх ефективного благоустрою.

За результатами наради було вирішено провести загальнорайонний суботник 12 квітня, у Всесвітній день довкілля з максимальним залученням до нього трудових  та учнівських колективів міста і району.

Богдан Банчук також нагадав, що з 1 квітня стартує місячник благоустрою та санітарної очистки. У рамках проведення якого, в районі здійснюватимуться заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний стан прибудинкових територій, парків, скверів, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах. Комплекс заходів передбачає приведення до  належного санітарного стану доріг державного значення, автозупинок, естакад, місць відпочинку туристів та пасажирів, забезпечення очистки придорожніх лісосмуг, кюветів від хмизу та сміття, проведення благоустрою територій ринків.

Повідомляй сайт Сокирянської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =