В селі Непоротове в річку Дністер випустили близько 3 тонн риби

В екосистемі України дуже багато проблем і ситуація критична.  Та разом ми зможемо очистити воду, привести до ладу фарватерну лінію і прибережну зону, заселити водойми рибою і повернути природі України її первозданний вигляд та зберегти її для своїх дітей! Природа наділила наш Сокирянський край щедрими багатствами – одне з яких – річка Дністер.

Аби зберегти екосистему цієї чудотворної водойми днями,  в рамках програми «Фонду охорони навколишнього природного середовища України», в с. Непоротове в річку Дністер випустили близько 3 тонн рослиноїдного товстолобика.У важливому екологічному заході взяли участь представники Фонду, обласних та районних профільних служб, заступник голови районної ради Олексій Бойко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Варчук, Михалківський сільський голова.

За словами учасників заходу відтворення водних живих ресурсів прісних водойм дає надію на повноцінне відновлення всієї екосистеми краю і має привернути увагу небайдужих людей, зрозуміти всім роль людини в збережені природи.