В Сокирянській міській раді відбулась робоча зустріч з представником Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Костянтином Бінковським
335412638_2217123468489565_477893963935811525_n

Участь у зустрічі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, секретар виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

В ході робочої зустрічі йшла мова про налагодження співпраці Сокирянської територіальної громади з Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України в напрямку напрацювання алгоритму дій у випадку надзвичайної ситуації, отримання навичок надання першої невідкладної допомоги, а також психосоціальної підтримки населенню.

Як зауважує Костянтин Петрович,  підготовленість людини до дій у випадку надзвичайної ситуації, є надзвичайно важливим фактором, який часто рятує життя.

«Ми вдячні Чернівецькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України за співпрацю та всебічну підтримку» – зазначила секретар міської ради Любов Степаненко. «Як показала практика, часто люди не знають як діяти у випадку тієї чи іншої надзвичайної ситуації. Тому проведення навчань є надзвичайно актуальним та потрібним. Особливо в умовах сьогодення» – зауважила Любов Іванівна.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо залучення представників громади до участі у тренінгах, які будуть проводитись Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України,  спрямованих на отримання знань щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій. Окрім того, напрацьовано алгоритм проведення відповідних навчань для представників підприємств, установ та організацій, а також жителів Сокирянської громади.