В Сокирянській виправній колонії № 67 відбулася чергова зустріч профільних служб з молодими людьми, які готуються до звільнення

Профілактична та інформаційно – роз’яснювальна робота з засудженими та особами, які готуються до звільнення – є одним з основних напрямків роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За інформацією районного центру днями, за сприяння адміністрації Сокирянської виправної колонії №67, відбулася чергова зустріч з особами, які готуються до звільнення. В заході взяли участь представники районного центру зайнятості та Сокирянської районної кримінально – виконавчої інспекції відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області.

В ході спілкування було обговорено перелік послуг, які надає районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо адаптації та ресоціалізації засуджених, які вийшли на волю. Йшла також мова про переваги законопослушного способу життя над протиправним, формування в молодих людей, які відбувають покарання позитивної  думки про суспільство та переоцінки цінностей.  Наголошено на основних аспектах законодавчої бази  з питань повторного скоєння правопорушень.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 + = 37