В Сокирянській виправній колонії проведено турнір з армреслінгу

З нагоди відзначення 23-ї річниці проголошення 24 серпня 1991 року Дня незалежності України та з метою належного відзначення цієї знаменної події, консолідації українського суспільства, виховання громадян у дусі патріотизму і поваги до своєї держави та з метою фізкультурно – оздоровчого напрямку та організації корисної зайнятості засуджених у вільний від роботи час в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№67) 24 серпня поточного року було проведено турнір з армреслінгу. Дані змагання були організовані за сприяння спостережної комісії Сокирянської РДА, зокрема Петра Безкупського та Василя Григорівського.

Турнір проведено між командою засуджених виправного закладу, до якої ввійшли 20 осіб та збірною командою міста Сокиряни, яку представили Олександр Колмаков, Дмитро Ловчий та Андрій Алєксєєв. Суддівство забезпечував Валерій Басюк.

Турнір був організований за коловою системою. Завзятою і безкомпромісною була боротьба всіх учасників, ніхто не хотів поступатися. Учасники показали чудову фізичну форму, витривалість та волю до перемоги. За результатами змагань перше місце здобув Дмитро Ловчий, друге місце – Олександр Колмаков, третє місце учасник команди засуджених Андрій Гудзій.

Переможці нагороджені медалями та грамотами від адміністрації колонії, а збірна команда міста Сокиряни – пам’ятним подарунком від команди засуджених установи.

Особи, позбавлені волі мали змогу удосконалити свої фізичні здібності під час проведення змагань з такого виду спорту, як армреслінг, взяти для себе багато корисних порад  та навичок.

Дані змагання ще раз підтвердили, що участь громадськості у проведенні фізкультурно-оздоровчих та культурно-масових заходів серед осіб, позбавлених волі має позитивний вплив на процес виправлення та ресоціалії таких осіб.

Адміністрація та засуджені виправного закладу сподіваються на подальшу плідну участь громадськості міста та району у організації та проведені подібних заходів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 57 = 60