В Сокирянському районі триває виплата орендної плати за користування земельними ділянками

Як здійснюється виплата орендної плати за користування землями та майном в районі та які проблеми виникають при виконанні договірних зобов’язань, йшла мова на нараді при першому заступнику голови  райдержадміністрації Андрію Маркевичу.

Загалом, за інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, у 2017 році сільгосппідприємствами району із власниками укладено та зареєстровано 9661 договір оренди землі на загальну площу понад 11 тисяч гектарів. На даний час, за оперативними даними, орендна плата вже видана у сумі 4 мільйони 902,7 тисяч гривень.

У підсумку наради перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Маркевич доручив профільним службам активізувати роботу щодо  забезпечення виплати орендної плати за користування земельними ділянками (паями) в повному обсязі та у визначені терміни.  Також в ході наради наголошувалося, що органи місцевого самоврядування мали би бути більш зацікавлені в легалізації підприємців, які здійснюють господарювання, при цьому не сплачуючи податки, адже значна частина платежів залишається в місцевих бюджетах територіальних громад.