В Сокирянському районі заборгованість по страхових внесках мають 8 підприємств

Для багатьох   громадян нашої держави вихід на пенсію здається чимось далеким та недосяжним, проте, як правило це далеке і недосяжне промайне однією хвилиною  і людина вже звертається до органів Пенсійного фонду задля призначення їй пенсії і саме тоді виникають запитання чому..? і як?

Нажаль протягом періоду, що людина працює, рідко хто переймається питанням сплати внесків,  а це – основа при призначенні пенсії. Нагадаємо, що  з 2004 року на Україні діє система пенсійного страхування: на пенсію може претендувати лише застрахована людина, за яку сплачено страхові внески і накопичено мінімального страхового стажу -15 років. Правда, є дуже важливий нюанс: до страхового стажу включаються тільки ті місяці, за які були сплачені страхові внески.

Як повідомляють в Сокирянському управлінні Пенсійного фонду України, на початок серпня нинішнього року мали заборгованість по страхових внесках 8 підприємств, з них :

– ТзОВ „Прогрес Агро”-  317 тис. грн.;

– Сокирянське ВУЖКГ- 316 тис.  грн.;

– підприємство «Екобіотех» – сума боргу 129 тис. грн;

– Новодністровська пінчішно-шкарпеткова фабрика   31 тис. грн.;

– комунальне підприємство  „Новодністровське БТІ” – сума боргу 14 тис. грн;

– ВАТ „Дністрогесбуд” – сума боргу 5 тис. грн;

Відтак для громадян, які працювали, або працюють на перелічених підприємствах, ця заборгованість  може в майбутньому призвести до зменшення трудового стажу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

49 + = 56