В талановитій родині виростає талановита дитина

Давня філософська традиція каже про те, що духовний розвиток дитини починає формуватися ще задовго до її народження: який внутрішній світ батьків, що вони відчувають, що цінують найбільше – те й запозичать діти. З появою маленької людини, сім’я покликана огорнути її теплом і духом злагоди, бо ж саме родина закладає фундамент вихованості доброзичливості.Діти – найдорожче, що в нас є. Від того, чому ми їх навчаємо та якими виховуємо, залежить майбутнє нашої держави.

Родина – це наша Україна, це основа нашої нації, це творець і зберігач українського народу, культури, моралі, це джерело продовження роду.Родина – це не тільки рідні та родичі, це і наш садок, і школа, і клас і весь український народ, який складається з родин малих і великих, дружних і працьовитих. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша українська нація збагачується українськими талановитими родинами.

13 червня 2014 року, за участі директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оксани Палійчук, в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся гала-концерт «Талановита родина – талановита дитина».

За словами Оксани Михайлівни, акція об`єднала близько сотні талановитих родин, понад півтисячі обдарованих дітей та дорослих, підтвердивши важливу роль родини у становленні особистості дитини.

У ході гала-концерту 86  представників всіх  районних центрів і міст Чернівецької області запропонували глядачам свої творчі номери і подарували гарний настрій та задоволення всім оточуючим.

Мальовничу Сокирянщину представила родина дошкільного навчального закладу №2 «Барвінок» Руснак Оксани з донечкою Валерією та сестрою Іриною Богачук, які виконали пісню «Україна – це ми», доповнену віршованими рядками пам’яті «Небесної сотні» та покладанням свічок «Ангелятами». Танцювальну композицію виконали  учні 3-А класу ЗОШ I-III ступенів №1 м.Сокиряни  (керівники Долга Ірина Іванівна і Кирилєску Раїса Василівна). Музично-хореографічну композицію всі присутні вітали стоячи та бурхливими оплесками зі сльозами на очах.

Родина Руснаків була нагороджена грамотою Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту ОДА директором Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту ОДА Оксаною Михайлівною Палійчук.

Дана акція була організована для того, щоб показати всім батькам і дітям як вони потрібні одне одному. Такі заходи зближують і зміцнюють родину, у них з’являються спільні мета, ідеї та цілі.

Наші діти мають рости у любові та турботі, їх необхідно виховувати справжніми українцями, вони повинні пишатися своїми друзями і батьками, прославляти свій рідний край і мріяти про щасливе майбутнє нашої держави.

Організатори акції висловлюють подяку родині Руснак Оксани Олександрівні, її донечці Валерії та Богачук Ірині Олександрівні, які гідно представили Сокирянщину та підкреслили ще раз, що в талановитій родині виростає талановита дитина.

Полонка Ірина Анатоліївна,

методист РМК УОМС РДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

50 + = 54