В Україні створюється Служба фінансових розслідувань

В Україні буде створено Службу фінансових розслідувань, яка об’єднає зусилля п’ятьох правоохоронних структур, на базі підрозділів податкової міліції, підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, поєднавши контрольно-перевірочні функції та функції досудового розслідування у сфері запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями.

Метою створення Служби фінансових розслідувань є запровадження європейської моделі фінансового контролю внутрішнього аудиту розпорядників бюджетних коштів після відкриття кримінального провадження.

Основні переваги створення Служби фінансових розслідувань:

Зосередження у єдиній структурі – СФР – зусиль з протидії загрозам у фінансово-економічній сфері.

Зменшення тиску на бізнес, сприяння фінансової прозорості, створення рівних і справедливих для всіх правил.

Усунення дублювання функцій правоохоронних органів та збереження бюджетних коштів. Процес створення Служби не вимагатиме додаткових видатків. Водночас буде зекономлено державні гроші за рахунок скорочення структур-дублерів.

Створенння єдиної структури – запобіжник від колективної безвідповідальності.

Така реформа української правоохоронної системи дозволить ліквідувати дублювання функцій, зменшити тиск на бізнес, сприятиме фінансовій прозорості та створенню для всіх рівних і справедливих правил.

Нова Служба фінансових розслідувань буде підпорядкована Кабінету Міністрів України. Раз на рік звітуватиме перед Верховною Радою України.

З матеріалами щодо створення Служби фінансових розслідувань можна ознайомитись на офіційному порталі територіальних органів Міндоходів у Чернівецькій області у банері «Громадські обговорення» за посиланням: http://minrd.gov.ua/baneryi/gromadske-obgovorennya.

Пропозиції і зауваження щодо створення Служби фінансових розслідувань та тексту законопроектів, Головне управління Міндоходів у Чернівецькій області просить надсилати  на електронну адресу: bukdpa@ukr.net

 

 

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

74 + = 79