Василь Головачук достойно представив Сокирянське ВПУ, зайнявши ІІ місце серед профтехучилищ області

З метою популяризації професії сільськогосподарського напрямку та підготовки висококваліфікованих робітників, які будуть мати, попит на ринку праці 07 травня 2014 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Сокирянське вище професійне училище на цьому конкурсі представляв відмінник навчання,третьокурсник Головачук Василь, учень 25 групи, який відмінно впорався з презентацією на тему: «Я і мій навчальний заклад», показав найкращий результат в теоретичному турі та виконанні практичного завдання «Регулювання плуга на задану глибину оранки». Після того як учасники змагань виорали земельну ділянку 0,15 га строге журі, яке очолював Дмитро Васильович Грубий – Державний інспектор, головний спеціаліст управління сільського господарства Кельменецького району, винесли вердикт.

Василь Головачук достойно представив Сокирянське ВПУ, зайнявши ІІ місце серед профтехучилищ області.

Ми вітаємо Василя з перемогою, а також його досвідчених майстрів виробничого навчання Михайла Олексійовича Репеху та Юрія Васильовича Чумака, викладача спеціальних дисциплін Сергія Петровича Яковину.

1399463608_img_0920-448x299 1399463682_img_1006-299x448

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 + = 31