Важкопоранений у зоні АТО сокирянець потребує допомоги

Днями під час виконання військової операції поряд з  Луганськом у бойову машину піхоти, на якій рухався наш земляк, командир взводу 128 Гірського піхотного батальйону,  старший лейтенант Олександр Кожокар влучили бойовики з гранатомету. Більшість бійців Олександра загинули, його ж ударною хвилею відкинуло з броні. Командир отримав чисельні осколочні  поранення нижніх кінцівок. У Харківському військовому госпіталі Олександру зробили  складну операцію. Відтак бійця переправлено до Львова, де на нього очікує ще кілька хірургічних втручань. Прохання до всіх небайдужих допомогти Олександру Кожокарю. Кошти на лікування мужнього командира прохання передавати в Сокирянську міську раду та у магазин «Джулія», що розміщений за адресою: м.Сокиряни, вул. Перемоги , 3.  Координатор Ігор Гангал тел. 097-434-07-58

РАХУНОК:

ПриватБанк

Кожокар Валентина

5168 7420 6141 6107

9

  1. Ігор Гангал коментує:

    Цей хлопчик ще по віку , насправді ГЕРОЙ ! Три кілометра він з перебитими ногами ніс на собі солдатика, рятував йому життя.. Сашко , ти наша гордість ! Низкий уклін тобі і твоїм батькам. Вони виховували справжню людину і ОФІЦЕРА! Давайте всім миром допоможимо йому встати на ноги.

  2. Валентина Кожокарь коментує:

    Военный госпиталь ул.Лычакивська 26

  3. Nina коментує:

    Bawaiy , yaknaubustriwe odywatu Oleksandry. i znoby w, studno za nawy derwavy, wo navit ne mowe nadatu nalewne likyvannya ta liku.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

87 + = 94