“Веселка” урочисто провела своїх випускників

Ось і настав той день, якого чекали ми всі: дорослі, і діти – Випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Під урочисту музику входять діти до святкової зали, а їх – 38 випускників! І ось перші звуки прощального вальсу, які повели у вир з Країни Дитинства до майбуття. Свято розгорталось на основі прем’єри фільму «Куди відлітає дитинство», яке створювалось довгих чотири роки перебування дітей в садку:

Наш фільм-це дитинства щасливі роки,

Наш фільм-це перші упевнені кроки.

Були перемоги, були і печалі

Та ось розставатись настала пора!

Переглядали цікаві кадри життя дошкільнят («Ностальгічний», «Безтурботне дитинство», «Дружба», «Незнайомий гість», «Мрійливий», «Сюрпризний», «Спасибі за все», «Батьківський», «Урочистий»). Цього дня діти пригадали, якими вони були маленькими, безпорадними, коли вперше переступили поріг дитсадка. Різномаїття пісень та сучасних таночків створив піднесений настрій у всіх присутніх в залі. Особливо сподобався танець татусів та доньок. Багато зворушливих слів подяки від гостей, батьків було сказано вихователям та помічникам вихователів, а це Гладка Ганна Сергіївна, Слушняк Тетяна Іванівна, Нагірняк Валентина Вікторівна, Чорна Ірина Анатоліївна, Місюк Альона Петрівна, Кушнір Тетяна Петрівна, Крохмалюк Лідія Василівна, Крохмалюк Ольга Сергіївна за їх невтомну працю та золоте серце до дітей. В кінці дітям були вручені дипломи та медалі про закінчення дошкільного закладу.

Для нас ця подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого життя. А смуток лягає на серце тому, що маємо розлучатися з ними. Попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – підготовка до школи.

Завершилася ця прекрасна подія покладанням квітів до пам’ятника загиблим героям та запуском в небо голубів.

Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 17 = 20