Весняні пропозиції надійного «Сварога»

Березень 2016 завзято запросив на традиційні  ділові зустрічі господарів краю – трудівників-хліборобів та керівників територіальних громад Сокирянщини, Кельменеччини та Хотинщини. Землі цих районів нашої області ефективно доглядають та обробляють спеціалісти корпорації  «Сварог. Вест. Груп», поширюючи та впроваджуючи світову практику ефективного використання природних багатств, цілющих можливостей нашого регіону.

Спільні дії сміливих досвідчених аграріїв та активу громад – це доведена часом успішна система господарювання. Жителі населених пунктів Чернівецької області, не сумніваючись, надають перевагу співробітництву саме з «Сварогом», адже це сільгосппідприємство за роки своєї діяльності як на Хмельниччині, так і Чернівеччині, дало корисні уроки вмілого ведення справ.

Працювати у підрозділах «Сварога» – почесно і варто! Тут можна здобути нові знання, вміння, бути в курсі всіх новин аграрного сектора і мати надійний соціальний захист та матеріальне забезпечення. Яким не був би складним час та обставини, «Сварог» постійно має своє бачення та вживає раціональні заходи щодо вирішення проблем. То ж «Сварогу» довіряють !

Ще один спільний крок у майбутнє запропоновано зробити нам днями. Під час зустрічі у Кельменцях, корпорація ініціювала створення в області  першого національного аграрного кооперативу. Говорили на тему: “Пошук можливостей для додаткових доходів сільських родин та перспективи самодостатності територіальних громад Кельменецького, Сокирянського та Хотинського районів”.

Нова і цікава ідея стала предметом обговорення десятків учасників зібрання.

Суттєві доходи для громадян у цей кризовий час – пропозиція на вагу золота ! А ще вагомішою вона стала, коли звучав виступ голови Сокирянської районної ради Василя Васильовича Козака.

Звичайно,  питання створення успішного бізнесу – актуальне сьогодні для кожного. То ж до обговорення умов проекту функціонування національного аграрного кооперативу долучився і голова Кельменецької районної  ради Віктор Миколайович Ілаш.

Бажання працювати, мати дохід та створювати надійну основу господарювання підтримав  і голова Хотинської районної ради Олександр Васильович Плаксивий.

То ж на землях наших районів по-новому заквітують вже цього року баштанні культури і соняшник, високоврожайні бобові . Всі рекомендації фахівці уже підготували для дбайливих та раціональних господарів, що знають велику силу та підтримку рідної землі.  А наша рідна мати-годувальниця постійно віддячує щедро плодами тим, хто цінує і береже цей Божий дар .

Аграрний кооператив – це вірний крок у майбутнє, адже гарантує реалізацію  сільгосппродукції, забезпечує вмілу організацію вирощування прибуткових культур, передбачає органічні стандарти роботи, надає фінансові послуги.. Це повага, співпраця і постійний розвиток !