Ветерани Другої світової війни, які мешкають у Сокирянах, отримають безкоштовні послуги з водопостачання
КВВ

Таке доручення дав міський голова Василь Козак керівникам профільних служб громади в ході чергової наради, яка відбулась в міській раді. «Жоден ветеран не повинен залишитися поза увагою і необхідно докласти всіх зусиль, аби забезпечити комфортне проживання цим людям» – зазначає Василь Васильович. Відтак, четверо ветеранів Другої світової війни, які проживають у місті Сокиряни, отримуватимуть послуги з водопостачання безкоштовно. Заборгованість, яка була до цього часу, також буде анульована.

Станом на сьогодні, на території громади проживає 9 ветеранів Другої світової війни, які з кожним днем потребують все більшої як соціальної так і звичайної людської підтримки. Соціальний захист цих людей є одним із першочергових завдань Сокирянської міської ради та перебуває на особистому контролі міського голови – Василя Козака.

Відтак, особлива увага приділена належному соціальному та медичному забезпеченню ветеранів. Найбільше пільг діє в сфері медицини та житлово-комунальних послуг. Зокрема, для учасників бойових дій передбачена знижка 50 % на оплату комунальних послуг, а для учасників бойових дій, яким виповнилося 85 років, ця пільга становить 100 %.