Відбулась чергова двадцять четверта сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання

27 січня, під головуванням міського голови Василя Козака,  відбулась чергова двадцять четверта сесія  Сокирянської міської ради восьмого скликання. На пленарне засідання прибули 22 народних обранці.

Участь у роботі взяли народні депутати України Валерій Божик та Володимир Козак, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, керівники профільних підрозділів та окремих підприємств і  установ міськради.

В ході сесії розглянуто три десятки питань, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади.

Серед перших – депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» Герою російсько-української війни та  затвердили старост двох округів громади.

Мова йшла і про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території громади та Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік,   також, внесено зміни до ще кількох Програм, які діють на території громади.

Частина опрацьованих питань стосувалась об’єктів комунального майна та сфери земельних відносин. Зокрема, що стосується затвердження проектів із землеустрою, технічних документацій, передачі земельних ділянок в оренду тощо.

Народні обранці також затвердили тарифи на платні соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування Сокирянської міської ради на 2023 рік, внесли змін до бюджету громади  та затвердили звіт про виконання бюджету за 2022 рік.