Відбулась четверта сесія Сокирянської міської ради

19 лютого, відбулась четверта сесія Сокирянської міської ради VIII скликання. Головував на засіданні міський голова Василь Козак. Участь у роботі сесії взяли голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського  голови Іван Гангал, заступник – Оксана Бабій, секретар виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, старости та в.о.старост населених пунктів громади, керівники підприємств, установ та організацій.

На порядку денному депутати розглянули питання внесення змін до міського бюджету на 2021 рік, надали дозволи на розробку проектів із землеустрою та технічної документації із землеустрою, а також затвердили технічну документацію та проекти із землеустрою щодо поділу земельних ділянок жителям громади.

 Окрім того, народні обранці затвердили Порядок виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Сокирянської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна. На сесії затверджено Програму «Фінансової підтримки Комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» на 2021-2022 роки, а також передано на баланс комунальних підприємств міської ради комунальне майно. Також, було призначено директорів комунальних підприємств міської ради та старосту Вітрянського старостинського округу.