Відбулась нарада відділу освіти міської ради спільно з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти

5 листопада, в залі засідань Сокирянської міської ради було проведено нараду відділу освіти міської ради, участь взяли міський голова Василь Козак, начальник відділу освіти Галина Рябко, секретар міської ради Любов Степаненко та керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Про охорону праці в закладах освіти територіальної громади, повідомляв в.о. директора «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Віталій Микитюк.

На нараді доповідала в.о. консультанта «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Ніна Погребняк, яка детально і чітко розповіла про технологію правильного оформлення звіту 83-РВК «КУРС: школа».

«Загальна забезпеченість бібліотек навчальних закладів Сокирянської міської ради, підручниками, становить 96%. Станом на сьогодні школи отримали підручники, для 4-х класів – 557, що становить 18 %, для 8-х класів – 4212 примірників, а саме, 65%. Навчальні заклади будуть забезпечені всіма підручниками, по мірі надходження нових» – також зазначила Ніна Вікторівна.